Şimdi size tanıtacağım uygulama ile Whats up programını bilgisayarınızda çalıştırabileceksiniz. Uygulama ücretli ama 7 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Aslında sadece whats up programını değil tüm android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sınırsız bir şekilde android programlarını bilgisayara yüklemek istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atın.

Aşağıdaki yöntemle 7 günlük deneme süresini kullanabilirsiniz.

Windows bilgisayarda Whatsapp Kullanımı

1. Öncelikle Youwave.com sitesine girip Download butonuna basıp programı indirin. Program 101 mb yüklenmesi biraz zaman alabilir.

2. Programı standart programlar gibi kurun.En sonda bir uyarı verecek, aldırmayın ok tuşuna tıklayın.

3. Programı çalıştırın. En üstteki Trial’e basarak devam edin.

4. Sağ bölümde android cihaz açılacak.5. Tarayıcıya http://www.whatsapp.com/android/ yazınız ve siteye girip download butonuna tıklayınız. Eğer Download yapamazsanız ip adresinizi değiştirerek deneyiniz.

6. Yukarıdaki indirme çubuğunu mause ile tutarak aşağı çekin. Download bittiğinde .apk dosyasına 2 defa tıklayın.

7. install butonuna tıklayın.

8. Program kurulduktan sonra open butonuna tıklayın. Program kurulmuş vaziyette ekranımızda. Altdaki Kullanım koşullarını kabul edip devam edin.

9. Çıkan pencerede ülkenizi giriniz ve aşağısına cep telefonunuzu girin. Sabit hat’da girebilirsiniz ve sizi aramlarını söyleyin. Otomatik aram aile verdiği harfleri kaydedip yazın.

Hepsi bu kadar. bu şekilde andorid programlarını bilgisayarınıza kurabilirsiniz.