cialis viagra online ambien

Twitter’da onaylanmış hesap nasıl yapılır?Herkesin merak ettiği bu soruyu biraz araştırdım. Profillerde gördüğünüz şekle twitter Onay Rozeti diyor. Şöyle bir görüntüsü var .

Onay Rozeti ne işe yarar?

Twitter’da yüzbinlerce üyelik var. Bunların belki de yarısı sahte hesap. Ünlü ve belli şöhrete ulaşmış kişilere twitter bu onay rozeti sayesinde gerçek olduğunu ispat etmesini sağlıyor.

Onay Rozeti nasıl alınır?

Öncelikle Twitter rozeti alabilmeniz için ünlü biri olmanız gerekiyor. Ve belli bir kesim tarafından takip edilmeniz gerekiyor. Ayrıca twitter profilinizin kesinlikle herkese açık olmasını istiyor. Tüm bu şartlara uygunsanız twitter müşteri merkezi ile iletişime geçiyorsunuz.Nasıl kendi hesabım olduğunu ispat ederim?

En etkili yöntem kendi web sitenizden twitter hesabınıza link vermektir. Mesela sabah gazetesinde çalışıyorsanız gazetenizdeki köşenizden twitter linkinizi verebilirsiniz.

Dikkatli Olun!

Twitter rozetlere çok önem veriyor. En ufak bir hile sezdiğinde rozeti geri alıyor. Onun için çok dikkatli olmalısınız. Kullanıcı adı değiştirmeminizde fayda var.

Hepsi bu kadar. Başka sorularınız varsa yorumlarda alabilirim.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etiketler:, , ,

4 Yorum

 1. esra diyor ki:

  bunun bir hilesi var mi???

 2. Ad diyor ki:

  kim diyor ünlü olamayan alamıyor bir sürü kişi gördüm adamı 10 kişi takip ediyor adamın rozeti var ünlü olmaya gerek yok çevremdeki insalara sordun onlarda twitter idaresinden yaptırabiliyorsun diyordu. Ünlü olmaya gerek yok kenan doğulunun örneğin rozeti yok inanmayan baksın

 3. samet taydaş diyor ki:

  ünlü olmayan alamıyor boşuna uğraşmayın

 4. yasar diyor ki:

  Merhaba ben nasil ala bilirim bu rozeti??yardimci olursaniz sevinirim

Yorum Yapın