cialis viagra online ambien

Tumblr’da sizi takip etmeyenleri bulunTumblr’da sizi takibe alan kişileri görebiliyoruz. Peki siz takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyen kullanıcıların listesini görmek ister misiniz? Ufak bir eklenti sayesinde takip etmeyenler i görebiliyorsunuz. Eklentimizin adı xkit.

 

Tumblr Takip etmeyenleri bulma

 

1. Tarayıcı olarak sadece Firefox, Safari, Rockmelt ve Chrome’de çalışıyor. İnternet Explorer kullanıcıları bu uygulamadan yararlanamıyor.

Firefox Kullanıcısı iseniz eklentiyi şurdan indirip kurun.

Chrome, Safari veya Rockmelt kullanıyorsanız şu sayfaya girip indirin.

2. Eklentiyi yükledikten sonra Tumblr.com adresine girin ve CTRL+F5 tuşlarına basıp sayfayı yenileyin. 1-2 dakika içinde yüklediğimiz eklenti çalışmaya başlayacak ve kendi kendine kurulum yapacak.

 

3. Kurulum bittik’den sonra Panonuza girip blog adınıza tıklayın. 

4. Açılan Sayfada sağ tarafda Follower Checker butonu göreceksiniz, tıklayın.

 

5. Açılan sayfada 2 adet seçenek var.

Birtincisi : Mutual Check Mode (Check who doesn’t follow you back.) : Yani sizi takip etmeyenlerin kim olduğunu kontrol edin.

İkincisi : Delta Mode:Check who followed/unfollowed you since the last check. Son kontrolünüzden sonra sizi kim silmiş.

 

Eğer tarayıcınızı silerseniz eklentiyi tekrar yüklemeniz gerekiyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etiketler:, , ,

3 Yorum

 1. Serkan Yılmaz diyor ki:

  Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

  Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

 2. 1907 diyor ki:

  bunu yükledikten sonra pano da takip ettiklerimin avatar resimleri postlarının üstüne kaydı bunu nerden düzeltebilirim? lütfen acil cevaplarmısınız?

 3. Ahmet diyor ki:

  Süpersiniz.

Yorum Yapın