cialis viagra online ambien

Cv HazırlamaCv nasıl hazırlanır?

CV, iş hayatı içerisin de en önemli olan unsurlardan biridir. Çünkü, herhangi bir firma ya da çalışma alanı içerisin de yer almadan önce; mutlak suret ile, CV hazırlamanız gerekir ki; ancak bu CV ile kendinizi o iş yerine, patrona kanıtlamanız mümkün olur.

Peki, Cv nasıl hazırlanır? CV Hazırlama konusun da farklı seçenekler bulunmaktadır. Yani, standart, farklı, basit ya da kapsamlı bir CV hazırlamanız mümkün durum da olmaktadır. Lakin, biz sizlere en basit ve standart cv hazırlanışından bahsedeceğiz. CV Hazırlama işlemi esnasında, öncelik ile; temel kişisel bilgileriniz CV İçerisin de yer almalı. İsim soyisimden, okuduğunuz okul, hobileriniz, ilgi alanlarınız, referanslarınız ya da tecrübeleriniz gibi her türlü bilgi CV içerisin de yer almalıdır.Sonrasında ise; daha detaya inerek, o iş hakkında ki görüşlerinizi ya da o sektörde ki deneyimlerinizi CV içerisine yazabilirsiniz. Ayrıca, CV Okunaklı, basit ve sade olursa daha çok dikkat çekmektedir.

Cv Örnekleri

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

8 Yorum

 1. mehmet BAYRAM diyor ki:

  ya bun bu cv ye bi türlü resim ekleyemedmm. bi kaç kişinin bilgilerinini giriyrm. tc numarasını değiştrdiğimde bütün bilgiler tc ile değişiyo ama resim olmuyo. nasıl yapacağım hakkında yardımcı olursnz çok sevinirim. ödevi excelde yapyrm

 2. Hazır Mutfak diyor ki:

  Gerçekten örnekler ve anlatım güzel olmuş teşekkürler bilmeyenler için iyi bir paylaşım

 3. Erdem diyor ki:

  Güzel bilgiler, teşekkürler.

 4. Djariza diyor ki:

  CV nasil hazirlarim diye ugrasirken googleden buldugum site tesekurler admin.

 5. Murat diyor ki:

  Cv’yi hazırladım, teşekkürler.

 6. girisfacebook diyor ki:

  güzel bir konuya değinmişin cidden ülkemizde cv çıkarasını dahi bilmeyenler var ve ayrıca cv doldururken bilgileri sallayanlarda çok daha cvsini dolduramayıp wordü kullanmayı bilmeyen cv de bütün office programlarını biliyorum hemde iyi derecede yazmazlar mı:)

 7. güncel blog diyor ki:

  Maalesef günümüzde birçok insan iş başvurusu yaparken CV yazmayı bilmiyor. Yazılı ve görsel olarak örneklerle çok güzel bir şekilde açıklamışsınız. İş başvuruları yapanlar için muhteşem bir kaynak olmuş. Teşekkürler.

 8. caqlayan diyor ki:

  bilgiler için teşekkürler. bu arada hatırlatma: bir işverenin cv nize baktıktan sonra detaylıca okuyup okumayacağına karar verme süresi 2-3sn dir, dikkatli kullanın :)

Yorum Yapın