cialis viagra online ambien

Chrome tarayıcısından Portalsepeti.com nasıl kaldırılır?Portalsepeti.com tarayıcımıza bir şekilde bulaşmış olabilir. Tarayıcımıza hakim olan bu arama motorunu kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyiniz. Bu arada portalsepeti virüs veya çerez değildir.

1. Chrome’yi açınız ve Ayarlar’a tıklayınız.

chrome ayarlar

2. Şimdi yeni bir sayfa açtyığımızda portalsepeti.com’un çıkmasını engelleyeceğiz. Başlangıçta kısmından  Yeni Sekme sayfasını aç’ı işaretleyin ve tarayıcıyı kapatın. Artık yeni bir sayfa açtığınızda portalsepeti arama motoru çıkmayacak.

 

chrome portalsepeti

 3.Masaüstündeki Chrome’ye sağ tıklayın ve özelliklere tıklayın.

 

4. “Başlama Yeri” içeriğini kopyalayın (“C:UsersusernameAppDataLocal GoogleChromeApplication”) ve sonra “Hedef” kısmına yapıştırarak arkasına “chrome.exe ” ekleyin, “Uygula” yı tıklayın ve çıkın.

5. Şimdi arama motorunu kaldıracağız. Öncelikle Tekrar Chrome ayarlar sayfasını açın.

6. Arama motorlarını yönet’e tıklayıp google’yi seçin. Hepsi bu kadar. Portalsepeti arama motorundan kurtulduk : )

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etiketler:, , , ,

3 Yorum

 1. M. diyor ki:

  Olmuyor. Administrator oldugum halde admin olmak mecburiyeti oldugunu gösteriyor, ve ayar degistirtmiyor. Okadarini bizde biliyoruz…

 2. Songül diyor ki:

  iyi günler,

  Ana sayfam, Portalsepti oldu.Anasayfamı eski haline getiremiyorum.Sizin dediniz gibi Chorme ‘yi Ayar girdim ve yeni Sekme sayfa ac yapamiyorum Portalsepeti kilitlemiş hic birsey yapamiyorum ney yapmam gerek

 3. gulden diyor ki:

  olmuyor chrome dan giriyorum ama ayarları değiştiremiyorum değiştilmeme izin verilmiyor. bu seçenek yöneticiniz tarafından denetleniyor diyor hiç bir şekilde değiştiremiyorum. nasıl olacak?

Yorum Yapın