cialis viagra online ambien

Chrome tarayıcısından netmahal.com nasıl kaldırılır?netmahal.com tarayıcımıza bir şekilde bulaşmış olabilir. Tarayıcımıza hakim olan bu arama motorunu kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyiniz. Bu arada netmahal virüs veya çerez değildir.

1. Chrome’yi açınız ve Ayarlar’a tıklayınız.

chrome ayarlar

2. Şimdi yeni bir sayfa açtyığımızda portalsepeti.com’un çıkmasını engelleyeceğiz. Başlangıçta kısmından  Yeni Sekme sayfasını aç’ı işaretleyin ve tarayıcıyı kapatın. Artık yeni bir sayfa açtığınızda portalsepeti arama motoru çıkmayacak.

 

chrome portalsepeti

 3.Masaüstündeki Chrome’ye sağ tıklayın ve özelliklere tıklayın.

 

4. “Başlama Yeri” içeriğini kopyalayın (“C:UsersusernameAppDataLocal GoogleChromeApplication”) ve sonra “Hedef” kısmına yapıştırarak arkasına “chrome.exe ” ekleyin, “Uygula” yı tıklayın ve çıkın.

5. Şimdi arama motorunu kaldıracağız. Öncelikle Tekrar Chrome ayarlar sayfasını açın.

6. Arama motorlarını yönet’e tıklayıp google’yi seçin. Hepsi bu kadar. netmahalarama motorundan kurtulduk : )

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etiketler:, , ,

4 Yorum

 1. Yasemin diyor ki:

  Ben kaldıramadım. Başlangıçta kısmından yeni sekme sayfasını aç butonuna tıklayamıyorum. Hatta başlangıçta kısmındaki hiçbir butona tıklayamıyorum. En alttaki belirli bir sayfayı aç butonuna tıklamaya çalıştığımda ”Bu seçenek yöneticiniz tarafından denetleniyor” şeklinde bir uyarı çıkıyor. Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.

 2. evra diyor ki:

  bende başlangıcta bolumune tıklayamıyoruz kullanıcınız tarafından denetleniyor diyor

 3. sofistik diyor ki:

  yardim icin tesekkurler, anasayfa uzerinde alt kisimda `Kaldir` menusunden takip ederseniz kaldirma yazilimini sayfa uzerinde vermisler, (yesil isaretle indir butonu), ugrasmadan hemen kaldirabilirsiniz

 4. emegesaygi diyor ki:

  teşekkürler. uyguladım sorun çözüldü

Yorum Yapın