Chatroulette’de Sahte Webcam ile sohbet etme [Manycam]

Bildiğiniz gibi Chatroulette random videolu görüşme sitesi. Sitede kendi videonuz yerine sahte bir video oynatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle bu iş için kullanacağımız programın adı, Manycam.

Manycam programını indirme sayfasına gitmek için tıklayınız. (11.7 Mb)

 

1. Programı indirip Manycam.exe’ye tıkladığınızda açılan pencereden Standart ınstallation’u seçip i Agree butonuna tıklayın. Program otomatik olarak kurulacaktır. Kurulum aşaması biraz uzun sürebilir (Efektler için indirme işlemi gerçekleşiyor.)

 

2. Sources kısmına girip sol menüden Movies’e tıklayın.

 

3. İşletmek istediğiniz video’yu buraya eklemeniz gerekiyor. İnternet karşısında konuşan bir video işinizi görür. Youtube’de arayıp bulabilirsiniz. Ayrıca videoyu buldutkan sonra indirmek için aşağıdaki makaleye göz atabilirsiniz.

Videoyu indirdikten sonra formatını şunlardan birine çevirmeniz gerekiyor. AVI, MPEG veya WMV. Daha sonra  Add Files bölümünden dosyayı seçiniz.


4. Efektler bölümünden istediğiniz efekti verebilirsiniz. Efektler demişken. Manycam.com yazısını görmüşsünüzdür video üzerindeki. Bunu kaldırmak için Efektler bölümünden Text Over Video‘ya tıklayın. Açılan penceredeki Show Manycom logo‘daki tik’i kaldırın. Videonuzun sahte olduğu anlaşılmayacaktır.

 

 

5. Source bölümünden play yapıp yanındaki off bölümünü loop yapınız. Ve chatroulette’ye gidip sahte Webcam ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir