cialis viagra online ambien

Bilgisayardan instagram fotoğraflarına bakma [Instagram for Chrome]Şu anda en büyük pöpüler fotoğraf paylaşma sitesi olan instagram ilk olarak iphone, ipad ve itouch sahiplerine açıktı. Daha sonra android uygulaması çıktı. Henüz internet sitesinden fotoğraflarınızın hepsini göremiyorsunuz. Link vererek ve paylaşarak sadece bir resmi görüntüleyebiliyorsunuz. Ama şimdi göstereceğim Chrome eklentisi ile instagram fotoğraflarını chrome ile görüntüleyebileceğiz.

Uygulamayı yüklemek için bu adrese giriniz.Uygulamayı yükledikten sonra sağ bölümdeki eklentiler kısmından instagram simgesine tıklayın. İnstagrama giriş yapmanız için istagram.com sitesi açılacak. Giriş yaparak takip ettiğiniz kişilerin son resimleri görmeye başlayabilirsiniz.

Uygulamadan bazı resimler.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Etiketler:,

2 Yorum

  1. Ali diyor ki:

    Üye değilim ki nasıl giriş yapayım.Telefonda yok .Var ama bunu yükleyecek gibi değil siyah beyaz :D .Zaten telefon olsa niye burdan bakayım.Kardeş bunu google speder filan görmüyormu.Önbellekten filan bakılmazmı bunlara, işe yarar bişi yaz .Telefon olsa burda ne işim var gider ordan bakarım.

  2. honda diyor ki:

    teşekkürler işe yaradı, gayet güzel :)

Yorum Yapın