AddMeFast ile sosyal medyada takipçi arttırma

Son 2 senedir sosyal medya diye bir şey çıktı ve bu terim o kadar çok kullanılıyor ki, herkes 2 senede bu iki kelimeden usanmış durumda. Gazetelerde, TV’de her yerde duyuyoruz bunu. Bir şekilde hayatımızın her alanına girdi. Biz şimdi sosyal medya lafını bırakıp sosyal medya çağına nasıl ayak uydururuz ona bakalım.

Öncelikle yeni çıkan servisler ilgi alanınız olmalı. Twitter ilk açıldığında kullanan türk sayısı çok azdı, ama ilk alanlar yerlerini sağlamlaştırdılar. Sonradan gelenler ise takipçi ve yer edinme konusunda sıkıntı çektiler. İşte tam bu noktada AddMeFast yardımımıza koşacak.

AddMeFast Nedir?

Siteye üye olduğunuzda 100 puan veriliyor. Sol menüden Twitter takipçi veya Youtube takipçi ‘ye tıklayıp siteye üye olan ziyaretçilerin sayfalarını takip ediyoruz, like atıyoruz. Neden milletin sayfasını beğeneyim? diye içinizden geçiyorsa hemen söyleyeyim. Siteye üye olan ziyaretçiler Facebook like almak istiyorsa tıklama başına bir değer biçiyor. Ben mesela,  Facebook sayfamı beğenene 4 puan veriyorum. Siz de ordan benim facebook sayfamı beğenirseniz 4 puanı kapıyorsunuz. Kayıt olma puanı 100 puan ve üstüne soldan başkalarının sitesini veya twitter’ını takip ettiğiniz extra puanlar kazanıyorsunuz. Bu puanlar ile kendi Twitter adresinizi takip ettirebilirsiniz veya facebook’da herkese açık bir resmi beğendirebilirsiniz. Beğenme başına kaç puan vereceğinizi seçiyorsunuz ve herkes beğenmeye başlıyor.

AddMeFast CPM(Tıklama veya takipçi başına ücret)?

Takipçi başına ücreti çok fazla tutmayın. Mesela google+ takipçi almak istiyorsunuz. Eğer 4 puan verirseniz 1 saat içinde bir sürü takipçi niz olur ama 4 kredi verdiğiniz için puanlarınız hemen tükenir. 2 puan vererek bu takipçi leri zamana bölerek daha yavaş ama daha fazla takipçi kazanırsınız.

 

AddMeFast Kullanımı (Takipçi Arttırma)

 

1. Öncelikle buradan girip siteye kayıt olun.

 

 

 

2. Siteye kayıt oldunuz. Şimdi öncelikle biraz puan kazanalım. Soldan Free Points altındaki kategorilere gireceğiz.

Ben size tahmini en yüksek puan hangisinden alınıyor onları vereyim ona göre tercih edebilirsiniz.


 • Facebook Likes : En yüksek  7 – 9 puan arası. (Beğeni)
 • FB Subscribes : En yüksek  7 – 9 puan arası. (Takip)
 • Google Circles : En yüksek  7 – 9 puan arası.(Arkadaş olma)
 • Google +1 : En yüksek  4-5 puan arası. (Takip)
 • Twitter Followers :  En yüksek  9 puan.(Takip)
 • YouTube Views   En yüksek  9 puan.(20 Saniye video izleme)
 • YouTube Subscribe :  En yüksek  9 puan.(Takip)
 • YouTube Likes :  En yüksek  9 puan.(Beğeni)
 • Pinterest Followers  En yüksek  9 puan (Takip)
 • SoundCloud :  En yüksek  9 puan. (15 saniye dinleme)
 • Digg Followers :  En yüksek  9 puan. (Takip)
 • StumbleUpon :  En yüksek  9 puan. (Takip)
 • Website Hits  :  En yüksek  4 puan. (15 saniye sitede durma.) (Web site hits’e bastığınızda o sayfayı açık bırakın, kendisi tüm sayfaları dolaşacaktır. Ama bu kategorinin puanları çok düşük. Genelde 1 puan)

 

 

 

3. Bir diğer puan toplama yöntemi ise arkadaşlarınızı davet etmek. Sitenin sol alt bölümünde size bir link veriyor, bu linki arkadaşlarınıza göndererek kayıt olmasını sağlarsanız 200 puan kazanıyorsunuz.

 

4. Şimdi bu puanları nasıl harcıyacağımıza bakalım. Soldan “Add Site/Page” yazan yeşil butona tıklayın.

Açılan sayfada Type bölümüne Ne istiyorsanız onu girin. Eğer Google +1 takipçisi istiyorsanız yukarıdan Google +1 ‘i seçin. Title kısmına türkçe karakter olmadan site adını yazın. Daha sonra Google + sayfa adresinizi giriniz.

CPC kısmına ise tıklama başı vereceğiniz puanı yazın. Her takipçide puanınızdan o kadar puan düşecek. Benim tavsiyem hep düşük fiyat verin. Hemen takipçi kazanmak yerine zamanla kazanırsınız.

 

 

Save Changes butonuna basın ve My Sites bölümünden sitelerinize kaç tık gitmiş görebilirsiniz. Tık dediğimiz takipçi. Sağ üstten de kaç puanınızın kaldığını görebilirsiniz. Daha fazla takipçi kazanmak istiyorsanız daha çok takip etmeniz gerekiyor. Benim tavsiyem şu, bir tane Facebook veya sahte twitter hesabı alın, takipçi leri bunun ile takip edin.

Hepsi bu kadar. Bol takipçi li günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir