Vodafone Her Yöne 3000 SMS paketi nasıl yapılır?

Vodafone Her Yöne 3000 SMS paketini almak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Mesaj Paketlerim‘e giriş yap. 4. Vodafone Her Yöne 3000 SMS paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın. Vodafone Her Yöne 3000 SMS paketi nasıl iptal edilir? “IPTAL CEPDOLUSU” yazıp 7999’e SMS’e mesaj gönderin. Paketinizin iptal olduğu mesajı gelecektir.

Vodafone Yurtdışı 100 SMS paketi nasıl yapılır?

Vodafone Yurtdışı 100 SMS paketini almak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Mesaj Paketlerim‘e giriş yap. 4. Vodafone Yurtdışı 100 SMS  paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın. Vodafone Yurtdışı 100 SMS paketi nasıl iptal edilir?  IPTAL DUNYA yazıp 7999’a mesaj gönderin. Paketinizin iptal olduğu mesajı gelecektir.

Vodafone Her Yöne 100 SMS paketi nasıl yapılır?

Her Yöne 100 SMS paketini almak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Mesaj Paketlerim‘e giriş yap. 4. Her Yöne 100 SMS paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın.

Vodafone’lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS paketi nasıl yapılır?

Vodafone’lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS paketini almak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Mesaj Paketlerim‘e giriş yap. 4. Vodafone’lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS  paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın. Vodafone’lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS nasıl iptal edilir? IPTAL MIDI 7999’a  SMS’e mesaj gönderin. Paketinizin iptal olduğu mesajı gelecektir.

Vodafone 5000 SMS paketi nasıl yapılır?

Vodafone 5000 Sms paketini almak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Mesaj Paketlerim‘e giriş yap. 4. Vodafone 5000 Sms  paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın. Vodafone 5000 SMS paketi nasıl iptal edilir? IPTAL yazıp 7123 e gönderin. Paketinizin iptal olduğu mesajı gelecektir.

Vodafone Her Yöne 500 SMS paketi nasıl yapılır?

Her Yöne 500 SMS paketini almak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Mesaj Paketlerim‘e giriş yap. 4. Her Yöne 500 SMS  paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın.

Günlük Senle Ben paketi nasıl yapılır?

Günlük Senle Ben Faturasız  tarifesine geçiş yapmak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Kontratsız konuşma paketlerim‘e giriş yap. 4. Günlük Senle Ben Faturasız  paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın.

Günlük Vodafone’la Faturasız paketi nasıl yapılır?

Günlük Vodafone’la Faturasız  tarifesine geçiş yapmak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Kontratsız konuşma paketlerim‘e giriş yap. 4. Günlük Vodafone’la Faturasız  paketini almak için sağ taraftaki Seçeneği satın al bağlantısına tıklayın.

Vodafone Haftalık her yöne paketine nasıl geçilir?

Eğer haftalık her yöne tarifesine geçiş yapmak isterseniz vodafone online işlemler menüsünden yapabilirsiniz. 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Paketlerim menüsünden Kontratsız konuşma paketlerim‘e giriş yap. 4. Haftalık her yöne paketini almak için sağ taraftaki Seçenepi satın al bağlantısına tıklayın.

Faturasız Saniye Bazlı tarifesine nasıl geçiş yapılır?

Faturasız Saniye Bazlı Tarife ile konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz. Bu tarifeye geçmek için herhangi bir vodafone bayisine gitmenize gerek yok. Vodafone online işlemler sayfasından online geçiş yapabilirsiniz. Faturasız Saniye Bazlı tarifesine geçme 1. My vodafone adresinize giriniz. 2. Eğer online şifreniz yoksa s yazıp 7000’e mesaj atınız. Şifreniz gelecek ve giriş yapacaksınız. 3. Sol Menüden Tarife İşlemlerim menüsünün altındaki Tarife Değişikliği menüsüne giriniz. 4. Faturasız Saniye Bazlı tarife tarifesinin yanındaki Tarifeye Geç bağlantısına tıklayın.

Please Add Widget