Android programlarını bilgisayarda çalıştırma [Ücretsiz] [Bluestack ile]

Bilgisayarda android oyunları oynayabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Veya en sevdiğiniz programları kullanmayı? İşte size mükemmel bir çözüm. Hem de ücretsiz bir program sayesinde. Aşağıda program kullanımını bulabilirsiniz. Ayrıca örnek olsun diye whatsapp uygulaması yükleneişini göstereceğim.

 

1. Bu siteye girip programı indirin.

2. Programın kurulumunu yapın. Kurulumu yaparken 4 defa baştan başlatıp tekrar yükledim. Kaldığı yerden devam ettiği için sonunda bitti. Bir hata alırsanız tekrar kurulum paketini açıp yüklemeye devam edin. Yükleme bitene kadar bu şekilde çalıştırın.

 

 

 

3. Kurulum bittiğinde ekranın en üstünde bir bölüm oluşturuyor. Burdan yüklediğiniz programlara ulaşabilirsiniz.

 

BlueStack ile program kurulumu

1. Öncelikle masaüstü kısayoluna tıklayın.

2. Açılan arama bölümüne yüklemek istediğiniz programın adını yazıp aratın.

 

 

3. Yukarıdan My Apps’e girip whatsapp uygulamasına girin.

 

4. Kullanıcı sözleşmesini kabul edin.

 

 

5. Telefon numaranızı yazınız. Ev telefonunu yazabilirsiniz. Whatsapp’dan beni ara seçeneğini işaretleyin ve gelen otomatik sesdeki harfleri yazınız. Daha sonra doğrulama kısmı bölümüne yazınız.

 

Yukarıdaki şekilde viber programını da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Oyun olarak Angry Birds oyununu da yükleyebilirsiniz. Sağ tarafda siz program yükledikçe size program ve oyun önerecek. Android cihazınız olmadan android oyun ve programlarını kullanmanın tadını çıkarın.